Kraštovaizdžio architektė Vaiva Marozienė

Kraštovaizdžio architektė

Vien tai, kad gimiau vienu gražiausiu metų laiku – Rasų šventei žiūrint į veidą, jaučiu ypatingą jausmą Gamtai, Aplinkai, Žmogui, Pasauliui…
Esu atetstuotas kraštovaizdžio projektų vadovas, taip pat nepriklausomas želdynų ir želdinių ekspertas, turiu Aplinkosaugos ir aplinkotyros bakalaurą, Ekologijos magistrą, Grafinio dizaino tęstines studijas, Turiu Architektūros VDA magistrą. Visa tai labai savitai, kryptingai mane formavo ir formuoja iki šiol, kaip specialistą. Beieškodama savęs pedagogikoje, kūryboje, gamtos moksluose, grožio srityje, medicinoje, menuose, visada svarbiausią vietą širdyje turėjo Gamta ir Kelionės. Kur save ir artimą gali pažinti labiausiai, kur labiausiai gali pamilti gyvenimą tokį koks jis iš tikro yra – Laisvą, Nepriklausomą, Žavų, Įžūlų, Kategorišką, Spalvingą ir Žavingą. Skirtingos profesinės sritys kaip ir skirtingi gyvenimo veidai, stipriai įtakojo mano, kaip Kraštovaizdžio architektės braižą. Gamtinį bei natūralų, puikiai adaptuotą šiuolaikiniam tempui bei įpročiams.
Mokausi aš iš Gamtos, traukiu viską ką ji duoda ir siūlo, kad būtume sveiki dvasia ir kūnu.

Aišku, aš galėčiau apsieiti ir be gėlių, bet jos padeda išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių.

Jos – mano laisvės įrodymas
R. Tagorė

2021-10-06